Lingviști, Birocrați, Administratori
1.465 de modificări
Linia 30: | Linia 30: | ||
|- | |- | ||
| Nu știi de unde sare iepurele || [https://dexonline.ro/definitie/iepure/867480 867480] || 2023-07-17 | | Nu știi de unde sare iepurele || [https://dexonline.ro/definitie/iepure/867480 867480] || 2023-07-17 | ||
|- | |||
| Ca pasărea pe cracă || [https://dexonline.ro/definitie/iepure/515505 515505] || 2023-07-24 | |||
|} | |} | ||