Diferență între revizuiri ale paginii „Ghidul voluntarului”
Sari la navigare
Sari la căutare
Linia 43: | Linia 43: | ||
|- | |- | ||
|♦ || <tt>**</tt> (între două spații) | |♦ || <tt>**</tt> (între două spații) | ||
|- | |||
|text<sup>[1]</sup> || <nowiki>text{{notă de subsol}}</nowiki> | |||
|} | |} | ||