Diferență între revizuiri ale paginii „Articol/Diverse/Forme de plural greșite”
Sari la navigare
Sari la căutare
Linia 23: | Linia 23: | ||
| festivaluri | | festivaluri | ||
| festivale | | festivale | ||
| | |||
|- | |||
| {{d|cartuș}} | |||
| cartușe | |||
| cartușuri | |||
| | | | ||
|- | |- |