2.076 de modificări
Diferență între revizuiri ale paginii „Articol/Diverse/Forme greșite ale cuvintelor”
Articol/Diverse/Forme greșite ale cuvintelor (vedeți sursă)
Versiunea de la data 12 octombrie 2011 08:39
, 12 octombrie 2011 08:39fără descrierea modificării
Linia 115: | Linia 115: | ||
| servici | | servici | ||
| ''Servici'' nu există în DEX. | | ''Servici'' nu există în DEX. | ||
|- | |||
| {{d|tobogan}}, {{d|topogan}} | |||
| oricum altfel | |||
| DOOM2 a acceptat pentru prima dată și forma ''topogan''. | |||
|- | |- | ||
| {{d|tontălău}} | | {{d|tontălău}} |