2.076 de modificări
Diferență între revizuiri ale paginii „Articol/Diverse/Scara numerică”
Articol/Diverse/Scara numerică (vedeți sursă)
Versiunea de la data 7 decembrie 2014 12:26
, 7 decembrie 2014 12:26fără descrierea modificării
Linia 20: | Linia 20: | ||
| 10<sup>12</sup> (DEX '09, DEX '98); 10<sup>9</sup> (DLRLC, Șăineanu, Scriban); neclar (Sinonime, NODEX, DN, MDN) | | 10<sup>12</sup> (DEX '09, DEX '98); 10<sup>9</sup> (DLRLC, Șăineanu, Scriban); neclar (Sinonime, NODEX, DN, MDN) | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{d|biliard}} | |||
| 10<sup>15</sup> (dexonline) | |||
|} | |} | ||
{{CuvinteCheie|milion, miliard, bilion}} | {{CuvinteCheie|milion, miliard, bilion}} |