Diferență între revizuiri ale paginii „Discuție Utilizator:Matei GALL”
Sari la navigare
Sari la căutare
m |
m |
||
Linia 776: | Linia 776: | ||
|- | |- | ||
| 1297406 || implorație || corectat(ă) | | 1297406 || implorație || corectat(ă) | ||
|- | |||
| 1256363 || impresiune || corectat(ă) | |||
|- | |- | ||
| 1295528 || împrieteni || corectat(ă) | | 1295528 || împrieteni || corectat(ă) |