Diferență între revizuiri ale paginii „Discuție Utilizator:Matei GALL”
Sari la navigare
Sari la căutare
Linia 216: | Linia 216: | ||
|- | |- | ||
| 1318446 || bla-bla || corectat(ă) | | 1318446 || bla-bla || corectat(ă) | ||
|- | |||
| 1318469 || blastoftorie || corectat(ă) | |||
|- | |- | ||
| 1318626 || bodoni || corectat(ă) | | 1318626 || bodoni || corectat(ă) |