Lingviști
617 modificări
m |
m |
||
Linia 690: | Linia 690: | ||
|- | |- | ||
| 1301954 || florii || corectat(ă) | | 1301954 || florii || corectat(ă) | ||
|- | |||
| 1329549 || FMI || corectat(ă) | |||
|- | |- | ||
| 1256872 || focaccia || corectat(ă) | | 1256872 || focaccia || corectat(ă) | ||
Linia 696: | Linia 698: | ||
|- | |- | ||
| 1302328 || fotocopia || corectat(ă) | | 1302328 || fotocopia || corectat(ă) | ||
|- | |||
| 1256909 || fotocopiere || corectat(ă) | |||
|- | |- | ||
| 1302349 || fotoemisie || corectat(ă) | | 1302349 || fotoemisie || corectat(ă) | ||
Linia 1.806: | Linia 1.810: | ||
|- | |- | ||
| 1305768 || decalca || de corectat/modificat | | 1305768 || decalca || de corectat/modificat | ||
|- | |||
| 1256904 || formularistic || de corectat/modificat | |||
|- | |- | ||
| 1262451 || fume || de corectat/modificat | | 1262451 || fume || de corectat/modificat |