2.076 de modificări
Diferență între revizuiri ale paginii „Ghidul voluntarului”
→Formatare
Linia 54: | Linia 54: | ||
|♦ || <tt>**</tt> (între două spații) | |♦ || <tt>**</tt> (între două spații) | ||
|- | |- | ||
|text<sup>[1]</sup> || <nowiki>text{{notă de subsol}}</nowiki> | |text<sup>[1]</sup> || <tt><nowiki>text{{notă de subsol}}</nowiki></tt> | ||
|- | |||
|text fără comentarii || <tt>text ▶comentariu invizibil◀ fără comentarii</tt> | |||
|} | |} | ||