Diferență între revizuiri ale paginii „Ghidul voluntarului”
Sari la navigare
Sari la căutare
Linia 39: | Linia 39: | ||
|- | |- | ||
|a e r i s i t || <tt>%aerisit%</tt> | |a e r i s i t || <tt>%aerisit%</tt> | ||
|- | |||
|<span style="color:#ccc">text</span> evidențiat <span style="color:#ccc">(tot restul definiției este estompat)</span> || <tt>text __evidențiat__ (tot restul definiției este estompat)</tt> | |||
|- | |- | ||
|abr. || <tt>#abr.#</tt> | |abr. || <tt>#abr.#</tt> |