Diferență între revizuiri ale paginii „Ghidul voluntarului”
Sari la navigare
Sari la căutare
Linia 39: | Linia 39: | ||
|- | |- | ||
|text<sub>secvență mai lungă</sub> || <tt>text_{secvență mai lungă} </tt> | |text<sub>secvență mai lungă</sub> || <tt>text_{secvență mai lungă} </tt> | ||
|- | |||
|l<u>i</u>teră accentu<u>a</u>tă || <tt>l'iteră accentu'ată </tt> | |||
|- | |- | ||
|◊ || <tt>*</tt> (între două spații) | |◊ || <tt>*</tt> (între două spații) |