Diferență între revizuiri ale paginii „Ghidul voluntarului”
Sari la navigare
Sari la căutare
Linia 59: | Linia 59: | ||
|- | |- | ||
|dolarul se notează cu $ || <tt>dolarul se notează cu \$</tt> | |dolarul se notează cu $ || <tt>dolarul se notează cu \$</tt> | ||
|- | |||
|Toma d’Aquino || <tt>Toma d\'Aquino</tt> | |||
|} | |} | ||