Lingviști, Birocrați, Administratori
1.460 de modificări
(→2024) |
(→2024) |
||
(Nu s-a afișat o versiune intermediară efectuată de același utilizator) | |||
Linia 29: | Linia 29: | ||
|- | |- | ||
| singur cuc || [https://dexonline.ro/definitie/cuc/854221 854221] || 2024-03-04 | | singur cuc || [https://dexonline.ro/definitie/cuc/854221 854221] || 2024-03-04 | ||
|- | |||
| cîntă găina în casă || [https://dexonline.ro/definitie/găină/876226 876226] || 2024-03-11 | |||
|- | |||
| || || 2024-03-18 | |||
|- | |||
| || || 2024-03-25 | |||
|- | |||
| || || 2024-04-01 | |||
|- | |- | ||
| orbul găinii || [https://dexonline.ro/definitie/g%C4%83in%C4%83/1097544 1097544] || ? | | orbul găinii || [https://dexonline.ro/definitie/g%C4%83in%C4%83/1097544 1097544] || ? |