2.076 de modificări
Diferență între revizuiri ale paginii „Articol/Diverse/Forme de plural greșite”
Sari la navigare
Sari la căutare
Articol/Diverse/Forme de plural greșite (vedeți sursă)
Versiunea de la data 10 mai 2016 10:44
, 10 mai 2016 10:44fără descrierea modificării
Linia 23: | Linia 23: | ||
| festivaluri | | festivaluri | ||
| festivale | | festivale | ||
| | |||
|- | |||
| {{d|cartuș}} | |||
| cartușe | |||
| cartușuri | |||
| | | | ||
|- | |- |