Lingviști, Birocrați, Administratori
1.455 de modificări
Linia 43: | Linia 43: | ||
| delicvent, delictvent | | delicvent, delictvent | ||
| ''Delincvent'' nu are legătură cu delictul. ''Delicvent'' este doar o formă acceptată de DEX (dar nu și de DOOM și DOOM2). | | ''Delincvent'' nu are legătură cu delictul. ''Delicvent'' este doar o formă acceptată de DEX (dar nu și de DOOM și DOOM2). | ||
|- | |||
| {{d|foitaj}} | |||
| foietaj | |||
| ''Foitaj'' nu are legătură cu etajul. | |||
|- | |- | ||
| {{d|genuflexiune}} | | {{d|genuflexiune}} |