Diferență între revizuiri ale paginii „Discuție Utilizator:Matei GALL”
Sari la navigare
Sari la căutare
← Diferența anterioară
Diferența următoare →
Discuție Utilizator:Matei GALL
(vedeți sursă)
Versiunea de la data 4 iunie 2023 18:02
45 de octeți adăugați
,
4 iunie 2023 18:02
fără descrierea modificării
Versiunea de la data 22 martie 2023 01:59
(
vizualizați sursa
)
Matei GALL
(
discuție
|
contribuții
)
← Diferența anterioară
Versiunea de la data 4 iunie 2023 18:02
(
vizualizați sursa
)
Matei GALL
(
discuție
|
contribuții
)
Diferența următoare →
Linia 216:
Linia 216:
|-
|-
| 1318446 || bla-bla || corectat(ă)
| 1318446 || bla-bla || corectat(ă)
|-
| 1318469 || blastoftorie || corectat(ă)
|-
|-
| 1318626 || bodoni || corectat(ă)
| 1318626 || bodoni || corectat(ă)
Matei GALL
Lingviști
617 modificări
Meniu de navigare
Unelte personale
Autentificare
Spații de nume
Pagină de utilizator
Discuție
Variante
expanded
collapsed
Vizualizări
Lectură
Vedeți sursă
Istoric
Mai mult
expanded
collapsed
Căutare
Navigare
Pagina principală
Schimbări recente
Pagină aleatorie
Ajutor despre MediaWiki
Unelte
Contribuțiile utilizatorului
Jurnale
Vezi grupurile utilizatorului
Pagini speciale
Versiune de tipărit